agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

All About Freedom już po raz trzeci
10 listopada 2009 roku

Różne odcienie wolności, indywidualność, kreatywność i otwarte spojrzenie na świat – to główne tematy, które promują All About Freedom Festiwal 2009.

Festiwal All About Freedom, którego trzecia edycja odbywać się będzie w Gdańsku z dniach 10-22 listopada 2009, to cykliczne wydarzenie kulturalno-artystyczne prowokuje do debaty na temat różnych wymiarów i granic wolności. Festiwal ma trzy zasadnicze moduły: Film, Muzyka, Teatr.  Towarzyszą mu debaty z udziałem mistrzów z każdej z tych dziedzin, jak również wykłady wybitnych autorytetów życia publicznego. All About Freedom to wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, a w przyszłości – jak zapewniają organizatorzy – także międzynarodowym, które na stałe wpisze się w kalendarium najważniejszych festiwali europejskich.

All About Freedom Festival organizowany jest przez Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku. Tegoroczna edycja festiwalu odbywać się będzie pod hasłem (R)EWOLUCJE WOLNOŚCI. Szczegółowy program tegorocznej edycji festiwalu dostępny jest na stronie: www.aaff.plKomentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter