agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

GDAŃSK BIEGA – zaproszenie
4 listopada 2009 roku

gdansk biega8 listopada o godz. 12:00 wejście na molo w Brzeźnie stanie się punktem startowym biegu odbywającego się pod hasłem „Jestem z Gdańska”. W tej niezwykłej imprezie zwyciężają wszyscy uczestnicy.

„Gdańsk biega” to świetny sposób, by spędzić aktywnie czas w gronie przyjaciół i rodziny, a zarazem jesienna propozycja dla wszystkich spragnionych ruchu. Wydarzenie to, organizowane przez Miasto Gdańsk i MOSiR, przygotowane jest z myślą o osobach w każdym wieku – ma bowiem pokazać, że bieganie nie jest zajęciem wyłącznie dla profesjonalistów. I chociaż udział w nim wezmą znani sportowcy, jak Iwona Guzowska, Leszek Blanik, Adam Korol i Mateusz Kusznierewicz, wygrać może każdy z uczestników. Oprócz osiągnięć sportowych liczy się tu sama przyjemność uczestnictwa.

Spośród wszystkich, którzy ukończą bieg, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody: sprzęt sportowy, rejsy do Szwecji, laptopy, karnety na fitness, bilety do ZOO, Teatru Miniatura, Centrum Hewelianum i maskotki gdańskich lwów z autografami znanych osób. Oprócz tego, wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne opaski na rękę z logo akcji „Jestem z Gdańska”. Pierwsze sto osób dostanie gdańskie gadżety: podkładki pod tablice rejestracyjne, breloki oraz koszulki.
„Gdańsk biega” rozpocznie się o godz. 11:00 rywalizacją szkół, a następnie o godz. 12:00 wystartują uczestnicy biegu głównego o dystansie 6 kilometrów. Po jego zakończeniu na uczestników czekać będzie ciepły posiłek i losowanie nagród.

Imprezie „Gdańsk biega”, promującej zdrowy styl życia towarzyszy logo „Jestem z Gdańska”. Jest to kolejna akcja zorganizowana pod tym hasłem, powstała z myślą o aktywizacji mieszkańców. Uczestnicy biegu będą mogli pokazać, że są osobami aktywnymi, dla których Gdańsk jest miastem ważnym i niezwykłym. Dotychczas w ramach kampanii wizerunkowej „Jestem z Gdańska” na ulicach naszego miasta zawisły billboardy z Gdańszczanami w ich ulubionych miejscach, zorganizowano akcję wspomnieniową „Ocalić od zapomnienia” i konkurs na film „Gdańsk mnie kręci, kręcę Gdańsk”.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału. Szczegóły na stronie MOSiR.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter