agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

II Dzień Otwarty Budowy Wielofunkcyjnej Hali Sportowo – Widowiskowej
2 października 2009 roku

halaZapraszam serdecznie na II Dzień Otwarty Budowy Wielofunkcyjnej Hali Sportowo – Widowiskowej, który odbędzie się 3 października 2009 r. w godz. 10-14 u zbiegu ulic Gospody i Łokietka na granicy miast Gdańska i Sopotu.

Jest to kolejna już z cyklu impreza organizowana dla mieszkańców Trójmiasta, podczas której będą oni mieli możliwość zobaczyć jak postępują prace przy realizacji jednej z ważniejszych realizowanych inwestycji w regionie – miejsca, gdzie odbywać się będą największe imprezy w Polsce.

Tematem przewodnim imprezy będzie: Dostępność Hali.

W oparciu o ostatnie sukcesy sportowe naszych siatkarzy, chcemy również przy tej okazji promować lokalne drużyny, które w przyszłości niewątpliwie występować będą w gdańsko – sopockiej Hali. Sportowcy zapowiedzieli swój czynny udział w imprezie, zwłaszcza lokalne drużyny koszykarzy i siatkarzy.

Ponadto na terenie zielonym Hipodromu (wejście od ul. Łokietka) zorganizowany zostanie „festyn rodzinny”  z licznymi atrakcjami:

* konkurencje sportowo -rekreacyjne dla dzieci;
* poczęstunek w formie grilla;
* występy dzieci z Młodzieżowych Domów Kultury w Gdańsku i Sopocie;
* turniej piłki nożnej;

Na zakończenie imprezy koncert ZESPOŁU BLENDERS.

Gospodarzami imprezy będą prezydenci Miasta Gdańska i Miasta Sopotu, którzy dokonają „symbolicznego” zaznaczenia granicy pomiędzy miastami, która biegnie przez sam środek Hali.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter