agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Dzień otwarty na budowie Stadionu w Gdańsku Letnicy
25 września 2009 roku

stadionJuż 27 września budowa stadionu piłkarskiego w Gdańsku szeroko otworzy drzwi dla wszystkich, którzy są jej ciekawi. Na placu budowy na gości będzie czekał Prezydent Miasta Paweł Adamowicz i zespół Biura Inwestycji Euro Gdańsk 2012.

W godzinach od 10.00 do 15.00 będzie można zwiedzić biuro BIEG 2012 i obejrzeć zaawansowany stan prac na placu budowy. Na wszelkie pytania odpowiedzą inspektorzy na co dzień nadzorujący budowę. Około godziny 11.10 Prezydent Miasta dokona uroczystego otwarcia dwupoziomowej platformy widokowej, która znajduję się we wschodniej części placu budowy (dojście od ul. Żaglowej). Ogólnodostępna platforma umożliwi swobodną obserwację budowy, aż do jej zakończenia.

Na parkingu przed placem budowy znajdzie się wiele atrakcji i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych: zjeżdżalnia „Tor Wyścigowy” , zjeżdżalnia „Dżungla”, boisko do piłkarzyków, bramka radarowo-celnościowa, „Świat Gier”, malowanie buzi. Podczas imprezy przeprowadzimy wiele konkursów (w tym konkursy rysunkowe) z ciekawymi nagrodami. Wielką atrakcją będzie dźwig, dzięki któremu będzie można spojrzeć na budowę z lotu ptaka.

O godzinie 11.30 grupa kung- fu Family przeprowadzi pokaz sztuki walki, a blisko godziny 13 pojawią się piłkarze Lechii Gdańsk.

Serdecznie zapraszam!Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter