agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Karta Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus” – wyróżniona!
25 września 2009 roku

Podczas tegorocznej, siódmej już edycji konkursu „Najlepszy produkt turystyczny”, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną, wyróżnienie otrzymała Karta Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus”.

Jest to pierwszy konkurs, w którym wyróżniono produkt Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Karta Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus” została więc zauważona i doceniona nie tylko przez turystów, ale też przez grono branżowych ekspertów. Jest to pierwsza w kraju w pełni elektroniczna karta, która, oprócz bezpłatnych wejść do trójmiejskich muzeów zawiera bilet metropolitalny i turystyczny. Jej posiadacz może więc bez ograniczeń poruszać się środkami komunikacji miejskiej w Gdyni, Gdańsku i Sopocie oraz korzystać ze zniżek i rabatów w 150 punktach na terenie całego województwa pomorskiego. Kartę Turysty można nabyć w gdańskich i gdyńskich punktach Informacji Turystycznej.

Więcej informacji nt. konkursu i wyróżnienia na stronie: www.prot.gda.pl, a o samej karcie przeczytać można na: www.gdansk4u.pl/kartaturystyKomentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter