agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Sześciolatki – spotkanie w sprawie likwidacji „zerówek” w przedszkolach
18 lutego 2008 roku

przedszkoleNa dzisiejszym posiedzeniu klubu radnych Platformy Obywatelskiej potwierdzona została informacja, iż projekt przeniesienia zerówek z przedszkoli do szkół podstawowych stanie na sesji Rady Miasta Gdańska 27 marca. Podkreślam, iż na razie jest to projekt i żadne decyzje jeszcze nie zapadły.

Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska Ewa Kamińska zapewniła nas, iż do końca lutego wszystkie zainteresowane osoby otrzymają pisemnie szczegółowe odpowiedzi na wszystkie postawione przez Państwa pytania. Stosowny dokument z wyjaśnieniami jest już opracowywany przez Wydział Edukacji między innymi na podstawie pytań i wątpliwości przesłanych przez Państwa radnym. Lista pytań przekazanych do tej pory przez radnych Wydziałowi Edukacji znajduje się na stronie www.mojradny.pl. Jeśli chcieliby Państwo ją uzupełnić, bardzo proszę o przesyłanie dodatkowych wątpliwości do piątku włącznie.

Dodatkowo został ustalony termin spotkania Wiceprezydent Kamińskiej z wszystkimi zainteresowanymi rodzicami dzieci, które od września mają rozpocząć naukę w zerówkach. Serdecznie Państwa zapraszam w dniu 6 marca o godzinie 18:00 w sali obrad Rady Miasta Gdańska (Nowy Ratusz, ul. Wały Jagiellońskie 1). Będzie możliwość przedstawienia argumentów obu stron oraz dyskusji.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter