agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Chroń to co najcenniejsze – Ogólnopolska Akcja Profilaktyki i Edukacji Prozdrowotnej Kobiet
11 września 2009 roku

W imieniu posłanek Platformy Obywatelskiej Anny Zielińskiej-Głębockiej, Iwony Guzowskiej i Agnieszki Pomaskiej serdecznie zapraszam na pomorskie spotkanie organizowane w ramach Ogólnopolskiej Akcji Profilaktyki i Edukacji Prozdrowotnej Kobiet „Chroń to, co najcenniejsze”.

W sobotę 12 września 2009 r. o godzinie 12.00 w sali kinowej budynku Klubu  Żak w Gdańsku Wrzeszczu przy al. Grunwaldzkiej 195/197 spotkamy się z autorytetami w dziedzinie zdrowia kobiet oraz dowiemy się: gdzie, kiedy i jak wykonać nieodpłatne badania profilaktyczne.

Gośćmi będą:
1. Dr Piotr Popowski (Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w Gdańsku) – Program bezpłatnych badań cytologicznych dla wszystkich Polek jako szansa obniżenia zachorowalności na raka szyjki macicy.
2. Dr Tadeusz Jędrzejczyk (Pomorskie Centrum Programów Zdrowotnych w Gdańsku) – Populacyjne programy profilaktyczne  finansowane ze środków publicznych – stan na dzisiaj i wyzwania na przyszłość.
3. Dr Iwona Chruścicka (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku)- Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
Spotkanie trwać będzie nie więcej niż dwie godziny. Po wystąpieniach specjalistów będzie możliwość rozmowy i uzyskania dodatkowych informacji.

Następnie planujemy projekcję sfilmowanego spektaklu „Art. Cafe” z wprowadzeniem Joanny Czajkowskiej, aktorki, tancerki i choreografa..

Więcej informacji o programie „Chroń to, co najcenniejsze” znajdzie Pani na stronie: www.toconajcenniejsze.pl . Klub Żak mieści się w pobliżu stacji SKM Gdańsk-Zaspa, przy przystanku tramwajowym ul. Wojska Polskiego róg al. Grunwaldzkiej.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter