agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Gdańsk mnie kręci, kręcę Gdańsk!
12 sierpnia 2009 roku

krece-gdanskTrwa konkurs na film o Gdańsku „Gdańsk mnie kręci, kręcę Gdańsk”! Zakręć się wokół Gdańska!

Przygotowując nietuzinkowy film o ciekawych miejscach w Gdańsku, możesz wygrać atrakcyjne nagrody. Przyłącz się do akcji „Gdańsk mnie kręci, kręcę Gdańsk”. Organizatorzy czekają na prace do 23 sierpnia!

Przez pierwsze dwa tygodnie kampanii na antenie Radia Eska rozdawane były telefony komórkowe, zachęcające do nakręcenia krótkiego filmu, którego elementem przewodnim jest motyw Gdańska. Oprócz wygranych podczas samej akcji promocyjnej, na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody: sprzęt multimedialny (kamera cyfrowa, odtwarzacze MP4), udział w warsztatach filmowych podczas 71. Światowego Festiwalu Kina Niezależnego UNICA 2009 w Gdańsku oraz rejsy motorówką po gdańskich kanałach i Zatoce Gdańskiej.

Filmy o mieście mają być nie dłuższe niż 5 minut.
Można je przesłać mailem: KreceGdansk@gdansk.gda.pl lub wysłać pocztą (na płycie DVD) na adres:
Urząd Miejski w Gdańsku,
Biuro Prezydenta ds. Promocji Miasta,
ul. Nowe Ogrody 8/12, Gdańsk 80-803.

Projekt „Gdańsk mnie kręci, kręcę Gdańsk” zamyka roczne działania promocyjne miasta skierowane do mieszkańców. Pierwszym etapem kampanii był konkurs fotograficzny i kampania outdoorowa „Jestem z Gdańska”. Drugi etap kampanii pod hasłem „Ocalić od zapomnienia” rozpoczął się w styczniu. Ta część adresowana była zarówno do obecnych jak i byłych gdańszczan. Na podstawie wspomnień obejmujących czasy powojenne aż po współczesne, nadesłanych przez mieszkańców, zostanie wydany niezwykły pamiętnik z życia miasta.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy przesyłać pod adres mailowy KreceGdansk@gdansk.gda.pl .

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter