agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Dzień Radosnego Sąsiedztwa na Przymorzu
11 maja 2012 roku

Już w najbliższą niedzielę (13.05), w parku przy Galerii Przymorze, odbędzie się II Festyn Rodzinny „Dzień Radosnego Sąsiedztwa”. Organizatorem imprezy jest Lokalna Grupa Działania „Przymorze”.

Tegoroczny piknik odbędzie się pod hasłem „Przynieś koc, przysiądź na chwilę i poznaj swojego sąsiada!”. Na uczestników imprezy czekają m. in.:

 • występy muzyczne Klubu Osiedlowego Piastuś,
 • występ zespołu Don Don ze Szkoły Podstawowej nr 80,
 • występ Cheerleaderek ze Szkoły Podstawowej nr 76,
 • solistki i zespoły muzyczne z Gimnazjum 19,
 • występ Pauliny Mikuli i Angeliki Kobylińskiej z UKS JANTAR z Gdyni,
 • występ Zespołu Integracyjnego REMONT POMP Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym,
 • gry, zabawy, liczne konkursy z nagrodami,
 • parada motocyklowa, marsz na orientację ,
 • zajęcia plastyczne.

Zainteresowane osoby będą mogły również skorzystać z porad pracowników Centrum Pracy Socjalnej nr 4 Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku, którzy będą dyżurowali w ramach Punktu Informacji Obywatelskiej, a także porozmawiać z Radnymi Miasta Gdańska. W organizację Festynu włączyła się również Straż Miejska, która przygotowała specjalny program profilaktyczny.

Niedzielny festyn wpisuje się w Gdańskie Dni Sąsiadów i ma na celu integrację społeczności lokalnej, aktywne spędzenie czasu wolnego oraz budowanie więzi rodzinnych i sąsiedzkich.

Festyn rozpocznie się o godz. 14.00, natomiast zakończenie imprezy planowane jest na godz. 17.00.Komentarze

 1. Ania napisał/a:

  Oszustwo!!!!Muszę napisac,iż wiele młodych osób zostało nie mile rozczrowanym!w programie jedną z głównych atrakcji miał byc „mini test na prawo jazdy,oraz przejazdzka z instruktorem Curusek”Niestety młodzi ludzie się tego nie doczekali!!owszem auto z literką L stało(niestety puste)i odjechało nie wiadomo kiedy zaraz po rozpoczeciu się tzw Festynu.To żałosne,całkowity brak organizacji!!!Nie polecam!

 2. Ania napisał/a:

  Oszustwo!!!!Muszę napisac,iż wiele młodych osób zostało nie mile rozczrowanym!w programie jedną z głównych atrakcji miał byc „mini test na prawo jazdy,oraz przejazdzka z instruktorem Carusek”Niestety młodzi ludzie się tego nie doczekali!!owszem auto z literką L stało(niestety puste)i instruktor wsiadł, nie wiadomo kiedy odjechał zaraz po rozpoczeciu się tzw Festynu.To żałosne,całkowity brak organizacji!!!Nie polecam!

 3. Artur napisał/a:

  Zgadzam sie z Anią . Oszustwo !! Nie polecam . Auto caruska stalo i to puste . Niby byla to jedna z głównych atrakcji a tu nawet nie bylo instruktora prawa jazdy . Wielu znajomych przyjechalo z pruszcza na ten festyn tylko dla tego ze „byl” ten mini test na prawo jazdy lecz to sie okazalo ze test byl jedna wielka ściemą . Powtarzam nie polecam !!!

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter