agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Przymorze Wielkie
8 listopada 2011 roku

Już 23 listopada zapraszam Państwa na kolejne 32. spotkanie z Prezydentem Miasta Gdańska z cyklu „Mój dom, moja dzielnica, moje miasto”. Tym razem Paweł Adamowicz spotka się z mieszkańcami dzielnicy Przymorze Wielkie.

W celu poznania Państwa oczekiwań organizatorzy proponują udział w ankiecie i wskazanie konkretnych przykładów miejsc/punktów wymagających podjęcia działań. Jej wyniki zostaną przedstawione podczas spotkania. Ankieta jest aktywna do niedzieli, 20 listopada włącznie. Link do ankiety

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Przymorze Wielkie odbędzie się w środę, 23 listopada w godz. 17:00 – 19:00 w sali gimnastycznej Ogólnokształcących Szkół Sportowych przy ul. Kołobrzeskiej 77.

Od godz. 16.00 Wydział Obsługi Mieszkańców będzie przyjmował wnioski i pisma mieszkańców. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego. Będą również dostępne punkty informacyjne: Straży Miejskiej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gdańskich Inwestycji Komunalnych, Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku oraz Miejskiej Instytucji Kultury 2016. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa „Nie tylko PGE Arena Gdańsk”.

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety i udziału w spotkaniu!Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter