agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Rowerowy weekend
14 czerwca 2011 roku

W imieniu Gdańskiej Organizacji Turystycznej gorąco zapraszam wszystkich miłośników jazdy na rowerze do wzięcia udziału w grze miejskiej „Dwa serca, dwa koła, To miłość znów woła!” i w wyścigu kolarskim Gdańsk & love 2011 w dniach 18-19.06.2011.

Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza do Oliwy – Doliny Radości, Doliny Miłości –w ramach projektu Gdańsk&Love, proponując romantyczne spędzenie czasu we dwoje na rowerach. W dniach 18-19.06 Gdańsk Oliwa zamieni się w miasteczko rowerowe umożliwiając zakochanym wzięcie udział w grze miejskiej na rowerach „Dwa serca-dwa koła, To miłość znów woła!” a także w „Kolarskim wyścigu par mieszanych Gdańsk&Love 2011”. Nie masz roweru? Nie zniechęcaj się!!!
Dzięki TourBike – wypożyczalnia rowerowa z Gdańska, możesz wypożyczyć rower na miejscu eventu i bawić się z nami!

Gra miejska na rowerach „Dwa serca, dwa koła, To miłość znów woła!” jest propozycją dla zakochanych lubiących relaksacyjną jazdę na rowerze połączoną z dobrą zabawą. Podczas gry miejskiej na rowerach uczestnicy będą mieli okazję poznać miłosną historię kochanków na Ziemiach Oliwskich. W 8 punktach uczestnicy natrafią na różne zadania. Prawidłowe ich rozwiązanie doprowadzi do miejsca pobytu Lady, za którą podąża jej ukochany. Rozwiąż wszystkie zadania i pomóż zakochanym się odnaleźć!

Zapisać się do gry można na wiele sposobów:
– osobiście w punktach Informacji Turystycznej: w tunelu PKP oraz Długi Targ 28/29 (obok Zielonej Bramy),
– mailowo: gra@gdanskandlove.pl
– oraz najpóźniej w dniu gry na miejscu startu, tj. Plac Hali Oliwii, w godzinach 12:00 -14:00

UWAGA: potwierdzeniem uczestnictwa w grze jest odebranie karty startowej w godzinach 12:00-14:00, w punkcie startowym gry zlokalizowanym na palcu Hali Oliwii w dniu 18 czerwca.

Start – Plac przy Hali Olivii w godzinach 12.00 – 14.00. Zakończenie gry o godzinie 17.00. Miejsce zakończenia gry uzyskasz po rozwiązaniu wszystkich przygotowanych zagadek!

Wszyscy, który rozwikłają wszystkie romantyczne zagadki wezmą udział w losowaniu wartościowych nagród a także będą mieli okazję poczuć powiew romantyzmu przy degustacji miłosnej herbaty Mikołaja Kopernika i Anny Schilling w miejscu zakończenia gry.

Wyścig par mieszanych Gdańsk&Love 2011 jest skierowany do zakochanych lubiących aktywnie spędzać czas i chcących zmierzyć się z innymi parami romantycznie nastawionymi do życia. Podczas wyścigu uczestnicy będą mieli możliwość zmierzyć się z dystansem 10 km. Przemierzać go będą wokół nastrojowych Dolin Oliwy. W wyścigu wezmą udział także znani Gdańszczaninie, którzy rozpoczną wyścig. Organizatorem wyścigu jest firma LangTeam, którą reprezentuję Czesław Lang.

Zapisów na wyścig można dokonywać na dwa sposoby:
– rejestrując się na stronie www.skandiamaraton.pl,
– oraz najpóźniej w dniu wyścigu na miejscu startu, tj. Miasteczku Rowerowych obok ZOO, w godzinach 08:00 -10:00,

Trzy pierwsze pary, które ukończą wyścig z najlepszym czasem zostaną nagrodzone głównymi nagrodami oraz pucharami. Także pozostali uczestnicy będą mieli możliwość wygrać romantyczne nagrody.

Dodatkowo w dniach 18-19.06 wszyscy zainteresowani będą mogą skorzystać ze zniżkowe ofert specjalnych u naszych partnerów! Jedną z atrakcji w dniu 19.06 jest pokaz kucia z możliwością wypalenia serca dla swojej wybranki w Kuźni Wodnej.

Zapraszamy zakochane pary, małżeństwa młode i te z latami doświadczeń, a także wszystkich romantycznie nastawionych do życia!

Wszystkie wydarzenia i atrakcję w ramach projektu Gdańsk&Love można uzyskać na dedykowanej dla zakochanych stronie internetowej www.gdanskandlove.plKomentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter