agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

„Mój dom, moja dzielnica, moje miasto”. Spotkanie z mieszkańcami Wyspy Sobieszewskiej
26 maja 2011 roku

Serdecznie zapraszam na kolejne 29. spotkanie z cyklu „Mój dom, moja dzielnica, moje miasto”. Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz i miejscy urzędnicy spotkają się z mieszkańcami osiedla Wyspa  Sobieszewska.

W celu poznania Państwa oczekiwań organizatorzy proponują udział w poniższej ankiecie i wskazanie konkretnych przykładów miejsc/punktów wymagających podjęcia działań. Jej wyniki zostaną przedstawione podczas spotkania. Dzięki temu będzie można lepiej poznać Państwa oczekiwania i przygotować się do spotkania.

W ankiecie należy zaznaczyć maksymalnie trzy spośród wymienionych tematów, które pozwolą na wskazanie tematów priorytetowych (do niedzieli, 12 czerwca br. włącznie).

Spotkanie na Wyspie Sobieszewskiej odbędzie się 15 czerwca br. o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Zespołu Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1 przy ul. Tęczowej 6.

Na godzinę przed spotkaniem będzie można złożyć pisemne wnioski, które będą przyjmowali pracownicy Wydziału Obsługi Mieszkańców. Wyłożone zostaną miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, a spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne będzie informowała o prowadzonych w mieście projektach. Ponadto, swoją ofertę zaprezentują: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Europejska Stolica Kultury Kandydat 2016, Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”, Regionalne Centrum Wolontariatu i Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

LINK DO ANKIETY: www.gdansk.pl/nasze-miasto?ankieta=spotkanie_sobieszewoKomentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter