agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

„Mój dom, moja dzielnica, moje miasto”. Spotkanie Prezydenta Miasta Gdańska z mieszkańcami Przeróbki
13 maja 2011 roku

Serdecznie zapraszam na kolejne 28. spotkanie z cyklu „Mój dom, moja dzielnica, moje miasto”. Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz i miejscy urzędnicy spotkają się z mieszkańcami osiedla Przeróbka.

W celu poznania Państwa oczekiwań w imieniu organizatorów proponuję udział w ankiecie i wskazanie konkretnych przykładów miejsc/punktów wymagających podjęcia działań. Jej wyniki zostaną przedstawione podczas spotkania. Dzięki temu będzie można lepiej poznać Państwa oczekiwania i przygotować się do spotkania. Ankieta dostępna jest pod adresem: http://www.gdansk.pl/nasze-miasto?ankieta=spotkanie_przerobka

Spotkanie z mieszkańcami osiedla Przeróbka odbędzie się w środę, 18 maja br. o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 61 im. Józefa Wybickiego (ul. Sienna 26).

Na godzinę przed spotkaniem będzie można złożyć pisemne wnioski, które będą przyjmowali pracownicy Wydziału Obsługi Mieszkańców. Wyłożone zostaną miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, a spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne będzie informowała o prowadzonych w mieście projektach. Ponadto, swoją ofertę zaprezentują: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Europejska Stolica Kultury Kandydat 2016, Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” i Regionalne Centrum Wolontariatu. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety i udziału w spotkaniu!

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety i udziału w spotkaniu!Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter