agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Wspólny gdańsko-sopocki adres ERGO ARENA!
11 maja 2011 roku

Miej wpływ na  nowy, wspólny adres  ERGO ARENA. Zapraszam do udziału w konkursie na nazwę Placu, przy którym znajduje się  najnowocześniejsza w Polsce Hala Widowiskowo-Sportowa! Wyjątkowy  obiekt znajdujący się na granicy dwóch miast  ma mieć  jednolity adres zarówno w Gdańsku jak i Sopocie.

Propozycje można wysłać drogą elektroniczną na adres: wspolnyadres@ergoarena.pl, poczta tradycyjną: Wspólny Adres, Ergo Arena, ul. Gospody 37, 80-344 Gdańsk, ul. Łokietka 61, 81-731 Sopot, kupony będzie można także wypełnić i wrzucić  do specjalnie przygotowanych urn w UM w Sopocie i Gdańsku. Na propozycje organizatorzy czekają do 24 maja.  Z nadesłanych propozycji 10-osobowa kapituła pod przewodnictwem prezydentów Gdańska i Sopotu wybierze pięć, które poddane zostaną pod głosowanie w portalu  www.trojmiasto.pl od 30 maja do 5 czerwca 2011 roku. Propozycja, która otrzyma największą liczbę głosów przekazana zostanie radnym obu miast do zatwierdzenia.

Wśród uczestników zabawy rozlosowane zostaną cenne upominki, główną nagrodą dla osoby, która zagłosuje na zwycięski adres będzie podwójne zaproszenie na koncert Erykah Badu.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter