agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Popierają mnie…
24 października 2010 roku

sławek nowakSławomir Nowak – Minister w Kancelarii Prezydenta RP, Szef regionu pomorskiego PO
Dzięki pracowitości i determinacji Agnieszki udało się w minionych latach zrealizować na Zaspie i Przymorzu wiele ciekawych i potrzebnych zamierzeń. Takich właśnie radnych – pełnych zaangażowania w sprawy swoich dzielnic i całego Miasta – potrzeba nam, Gdańszczanom. Z pełnym przekonaniem popieram Agnieszkę Owczarczak, to potrzebna nam osoba w Radzie Miasta. Proszę Państwa o głos na Agnieszkę Owczarczak.


borowczakJerzy Borowczak – poseł
Dzięki Agnieszce, jej determinacji i pracowitości, udało się nam w minionej kadencji zrealizować kilka ważnych dla Zaspy i Przymorza pomysłów. Wiele spraw, które 4 lata temu Państwu obiecała, doprowadziła do skutecznego końca. Współpraca z taką kobietą – pełną wiary, zaangażowania i pomysłów – była i jest niezwykle satysfakcjonująca. Proszę Państwa, moich sąsiadów z Zaspy i Przymorza, o oddanie głosu na Agnieszkę Owczarczak.

Andrzej KowalczysAndrzej Kowalczys – działacz społeczny
Zaangażowanie Agnieszki spowodowało, że na gdańskiej Zaspie i Przymorzu powstało wiele nowoczesnych boisk piłkarskich. Dzięki temu  dzieciaki i młodzież z trójmiejskich blokowisk może się w bezpieczny sposób realizować w turniejach piłkarskich Do przerwy 0:1.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter