agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Podziękowanie i prośba o pomoc
5 października 2010 roku

Dobiega końca kadencja Rady Miasta Gdańska 2006 – 2010. Wszystkim Państwu, z którymi udało mi się zetknąć w ciągu ostatnich czterech lat, chciałabym bardzo serdecznie podziękować za współpracę, pomoc, ale także konstruktywną krytykę. Rozwój Gdańska i ogrom realizowanych inwestycji są widoczne dla każdego mieszkańca naszego miasta. Zestawienie tych najważniejszych z mojego okręgu, Zaspy i Przymorza Wielkiego, znajduje się tutaj. Dzięki Państwa zgłoszeniom, wspólnie udało nam się rozwiązać także wiele drobnych problemów (w sumie złożyłam kilkaset interpelacji i zapytań w różnych sprawach). Starałam się również na bieżąco informować Państwa o ciekawych wydarzeniach i ważnych dla Gdańska sprawach.

Kolejne wybory samorządowe odbędą się już 21 listopada. Listy kandydatów Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta Gdańska zostały zatwierdzone. Decyzją Rady Powiatu PO będę kandydować z pierwszego miejsca w moim dotychczasowym okręgu numer 5, obejmującym Zaspę i Przymorze Wielkie.

Proszę zatem Państwa ponownie o głos.

Jeśli chcieliby Państwo zaangażować się w kampanię wyborczą, zapraszam do dołączenia do sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej i mojego. Każda para rąk do pracy w kampanii jest na wagę złota. Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt. Dla każdego znajdę jakieś zajęcie ;)Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter