agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Pomysły na wakacje – „Akcja LATO 2010”
24 czerwca 2010 roku

Miasto Gdańsk co roku w czasie wakacji proponuje uczniom gdańskich szkół obozy wyjazdowe, zajęcia w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, placówkach Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz półkolonie i zajęcia w gdańskich szkołach.

W tym roku w Akcji Lato, będą brały udział 22 szkoły, które są organizatorami zajęć zarówno w mieście jak i poza miastem. Niektóre będą organizowały zajęcia na terenie placówek, w tym oczekiwane przez dzieci i rodziców półkolonie, zajęcia świetlicowe, sportowe, literackie, plastyczne, teatralne, muzyczne, rekreacyjne i wiele innych. Na realizację Akcji Lato w gdańskich szkołach przeznaczono109 300 zł, dzięki czemu zostaną sfinansowane wynagrodzenia 165 opiekunów, którzy będą opiekować się dziećmi przez 4 876 godzin. Tylko w szkołach w zajęciach weźmie udział około 3000 dzieci.

Dużo atrakcji i ciekawych zajęć przygotował Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz placówki Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Zestawienie wakacyjnych atrakcji:

Pomysły na wakacje. Akcja LATO 2010Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter