agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Kto wybuduje przedszkola i szkołę?
18 lutego 2010 roku

Budowa i prowadzenie przedszkola niepublicznego w rejonie ulicy Stokłosy oraz niepublicznej szkoły podstawowej klasy I-III wraz z przedszkolem niepublicznym w rejonie ulic: Łódzkiej i Rogalińskiej. Miasto Gdańsk poszukuje inwestorów, którzy podejmą się tych zadań.

Ruszył otwarty konkurs ofert na oddanie w użytkowanie w trybie bezprzetargowym dwóch niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Gdańsku w rejonie ulic: Stokłosy oraz  Łódzkiej i Rogalińskiej. Na nieruchomości przy ulicy Stokłosy wyłoniony inwestor wybuduje i poprowadzi przedszkole niepubliczne. W rejonie ulic Łódzkiej i Rogalińskiej natomiast niepubliczną szkołę podstawową (klasy I-III) wraz z przedszkolem niepublicznym.

Użytkownik nieruchomości przy ul. Stokłosy zobowiązany będzie do wybudowania przedszkola z minimum 3 oddziałami i 75 miejscami dla małych podopiecznych. Natomiast użytkownik gruntu w rejonie ulic Łódzkiej i Rogalińskiej do realizacji inwestycji polegającej na wybudowaniu niepublicznej szkoły podstawowej klasy I-III z minimum 6  oddziałami i  150 miejscami wraz z przedszkolem niepublicznym z minimum 3 oddziałami i 75 miejscami.

Ponadto w obu przypadkach inwestorzy zobligowani są rozpocząć budowę obiektów rok od daty podpisania umowy z Miastem, trzy lata od podpisania umowy zakończyć budowę, a działalność w wybudowanym obiekcie rozpocząć w kolejnym roku szkolnym po zakończeniu budowy.

Oferty składać można do  15 marca 2010 roku.

Szczegółowe informacje na stronie www.gdansk.pl:
dot. rejonu ulic: Rogalińska i Łódzka – http://www.gdansk.pl/przetargi,1075,14495.html
dot. rejonu ulicy Stokłosy – http://www.gdansk.pl/przetargi,1075,14494.htmlKomentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter