agnieszka.owczarczak.pl

Agnieszka Owczarczak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska

Gdański Sylwester i III Sylwestrowy Konkurs Butelkowy
17 grudnia 2009 roku

sylwester plakat31 grudnia 2009 roku o godzinie 20.00 na Targu Węglowym w samym sercu Gdańska rozpocznie się jeden z największych tanecznych wieczórów sylwestrowych w Polsce.

Konstrukcje przestrzenne, które zostaną ustawione na Targu Węglowym  sprawią, że stanie się on po raz pierwszy w historii Gdańskich Sylwestrów wielkim tanecznym parkietem. Na kilku konstrukcjach scenicznych zainstalowane będą światła, lasery, wytwornice dymów oraz pirotechnika. Całość zostanie zsynchronizowana z występem dj-ów i gwiazd muzyki klubowej.

Będą to znani w Polsce i na świecie twórcy, którzy przygotują na ten wieczór specjalnie wyselekcjonowane sety muzykę. Gdańszczanie w tym roku będą bawić się w rytmach : hip-hopu, funky, house, trance, elektro i techno. Całość imprezy uatrakcyjni niepowtarzalny pokaz laserowy i pirotechniczny według nowatorskiego projektu opracowanego specjalnie na potrzeby Gdańskiego Sylwestra.

Program imprezy:

Godz. 20:00 – 20:45 – dj Simon S (Polska)
Godz. 20:45 – 21:30 – dj Peres (Polska)
Godz. 21:30 – 22:15 – dj Glasse (Polska)
Godz. 22:15 – 24:00 – dj Michael Grey (Wielka Brytania)

Tuż przed godziną 24.00 na scenie pojawi się Prezydent Miasta Gdańska, który złoży życzenia noworoczne i tradycyjnie już wydzwoni Nowy Rok. Punktualnie o godzinie 24.00  nastąpi pokaz sztucznych ogni połączony z laserowym pokazem multimedialnym.

Zgodnie z tradycją Rada Miasta Gdańska wraz z Zakładem Utylizacji już po raz trzeci organizuje w tym dniu „Sylwestrowy Konkurs Butelkowy”.

Biorący w nim udział mają za zadanie wrzucać do oznakowanych zielonych pojemników (rozstawionych w różnych częściach miasta) szklane butelki po napojach, którymi witali Nowy Rok.
W każdej butelce powinna znaleźć się kartka z danymi osobowymi uczestnika konkursu!
W pierwszych dniach stycznia komisja konkursowa (w skład której wchodzą przedstawiciele organizatorów oraz partnerów) na terenie Zakładu Utylizacyjnego losuje zwycięskie butelki, ich właściciele otrzymują natomiast cenne nagrody rzeczowe.Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej informacji - bądź pierwszy...

Dodaj komentarz

 
Platforma Obywatelska Facebook Twitter